klinika zespol uslugi szkolenia kontakt
 
   
           

 
 

 

Top Design 2011
było dla Nas dużym wyzwaniem, ponieważ zdecydowaliśmy się wziąć udział w konkursie na etapie projektu architektonicznego kliniki. Wyróżnienie JURY jest dla mnie dużym sukcesem ponieważ w konkursie wzięło udział 12 klinik z elitarnego grona najlepszych ośrodków medycznych w Polsce. Jury brało pod uwagę wiele aspektów, głownie związanych z rozwiązaniami architektonicznymi i designerskimi wnętrz klinik. To, że zajęliśmy, można powiedzieć drugie miejsce, jest dużym wyróżnieniem i uznaniem dla mnie i mojego zespołu.
Chciałam stworzyć miejsce niecodzienne,  znacznie odmienne od dotychczas znanych gabinetów, czerpiąc inspirację z wielu źródeł i udało mi się. Wrażliwość na piękno zaszczepił we mnie dr Zbigniew Piankowski- mój wieloletni nauczyciel, ceniony specjalista z zakresu protetyki i stomatologii estetycznej, co z pewnością znalazło odzwierciedlenie w wystroju wnętrza. Klinika Den Arté, w której minimalizm, prostota form oraz dużo naturalnego światła tworzą oryginalny klimat jest miejscem, gdzie wizyta jest prawdziwą przyjemnością.

Sopocka Klinika Stomatologiczna
to jedna z najnowocześniejszych klinik wyspecjalizowanych w kompleksowym i profesjonalnym zarządzaniu zdrowiem i estetyką zębów. Nasz zespół  gwarantuje najwyższą jakość usług w oparciu o najlepsze technologie i metody leczenia.

   


O konkursie napisali:

deluxe.trojmiasto.pl

dentonet.pl

dental-tribune.com

 

 

 
 
 
 
 

2 MIEJSCE (wyróżnienie jury)

Sopocka Klinika Stomatologiczna Den Arté, ul. Armii Krajowej 122, 81-824 Sopot, +48 606 790 207, klinika@denarte.pl